Składanki papierowe ''Pojazdy" DJECO

3070900097025
0 Opinii Dodaj swoją opinie
Zestaw do samodzielnego złożenia papierowych pojazdów bez użycia kleju i nożyczek. szczegóły
  • Dostępność: 1 szt.
  • Wysyłka:24h

32,00 zł

Ostatnie egzemplarze!

Więcej informacji

 

Kreatywny zestaw, przy pomocy którego dziecko stworzy 5 papierowych pojazdów, które mogą służyć do zabawy lub być ozdobą dziecięcego pokoju.

 

Zawartość:

  • 5 kart z pojazdami do składania: samochód, koparka, straż pożarna, samolot, wyścigówka
  • książeczka z instrukcją


Wymiary opakowania:  32 x 24 x 0,3 cm

 

Wiek:  zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat

Producent


logo djeco
Djeco to firma zabawkarska z wieloletnią tradycją, założona we Francji w 1954 roku. Od blisko 20 lat koncentruje się na zabawkach edukacyjnych dla dzieci w wieku od 1 do 8 lat, zajmuje się produkcją i dystrybucją puzzli, gier towarzyskich, zestawów kreatywnych, zabawek drewnianych oraz elementów dekoracji wnętrz..
Djeco w swojej ofercie posiada ponad 700 produktów, które służą nie tylko do zabawy, ale również nauki i rozwijania wyobraźni.
Produkty Djeco są eksportowane do ponad 40 krajów na całym świecie, wystawiane są na największych międzynarodowych targach zabawkowych. Można je także spotkać w wielu prestiżowych muzeach :)
Zespół projektantów oraz ilustratorów Djeco pracuje w siedzibie firmy w Paryżu. Firma współpracuje z wieloma znanymi i uznanymi ilustratorami tworzącymi dla młodzieży, dzięki czemu wszystkie produkty marki Djeco posiadają jedną wspólną cechę – najwyższej jakości ilustracje. Zabawki Djeco charakteryzują się żywą kolorystyką, ciekawym wzornictwem oraz własnym, charakterystycznym, dziecięcym stylem.
Wszystkie zabawki Djeco spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.
Więcej na temat firmy i jej produktów na stronie http://www.djeco.com

Opinie(0)

Dodaj swoją opinię