Klocki z alfabetem pisanym BAJO

91590
0 Opinii Dodaj swoją opinie
Drewniane, kolorowe klocki z alfabetem pisanym. Na każdym klocku jest literka i dwa obrazki , których nazwy podane są w języku angielskim. szczegóły
  • Dostępność: 1 szt.
  • Wysyłka:24h

124,00 zł

Ostatnie egzemplarze!

Więcej informacji


Drewniane, kolorowe klocki z alfabetem pisanym. Na każdym klocku jest literka i dwa obrazki , których nazwy podane są w języku angielskim.

Klocki  dają możliwość układania pierwszych słów. Idealnie sprawdzą się podczas nauki czytania i pisania.


Zabawka wykonana jest z wielką starannością z naturalnych, bezpiecznych dla dziecka materiałów.


Zestaw zawiera 26 klocków

 

Wielkość klocka: 5x5x3 cm

 

Wiek: zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku  życia.

Producent


logo bajo
Polska firma Bajo, położona u podnóża Karpat, założona została w 1993 roku przez Wojciecha Bajor, architekta i scenografa. Produkuje zabawki drewniane z drzew liściastych.
Każda zabawka wykonana z wielką starannością, precyzją i dbałością o szczegóły, jest efektem wielu godzin projektowania i dopasowywania do potrzeb dzieci oraz rodziców.
Zabawki Bajo wpływają na rozwój dziecka, wyobraźnię, myślenie przestrzenne, zdolności motoryczne i kreatywność. Uczą myślenia analitycznego i abstrakcyjnego. Zachęcają do zabawy według własnych zasad.
W każdej zabawce Bajo jest przynajmniej jeden, całkowicie naturalny element, aby dziecko miało szansę poczuć naturalne ciepło drewna.
Zabawki Bajo często używane są jako pomoce pedagogiczne w przedszkolach, znajdują zastosowanie do celów edukacyjnych oraz do rehabilitacji dzieci.
Zabawki Bajo spełniają wszystkie unijne i amerykańskie standardy i wymagania dla zabawek dotyczące bezpieczeństwa (dyrektywa 88/378/EWG i 93/68/EWG) w zakresie materiałów, produkcji i etykietowania. Bajo używa tylko najbezpieczniejszych, certyfikowanych, nietoksycznych farb opartych na naturalnych składnikach, które spełniają normy bezpieczeństwa UE (EN71) oraz normy amerykańskie.
Więcej na temat produktów na stronie http://bajo.eu

Opinie(0)

Dodaj swoją opinię