Drewniane iglo - dopasuj kształty" DJECO

3070900064096
0 Opinii Dodaj swoją opinie
Drewniany sorter z kolorowymi klockami, przeznaczony dla najmłodszych. szczegóły
  • Dostępność: 1 szt.
  • Wysyłka:24h

69,00 zł

Ostatnie egzemplarze!

Więcej informacji

 

       

 

 

Drewniany sorter z kolorowymi klockami o różnych kształtach, przeznaczony dla najmłodszych.

Zadaniem malucha jest dopasowanie klocka do odpowieniego otworu.


Zabawka doskonale wypływa na rozwój spostrzegawczości, koncentracji oraz logicznego myślenia. Ponadto, dziecko dopasowując poszczególne elementy do siebie ćwiczy zdolności manualne oraz zręcznościowe.


Wymiary zabawki: 12 x 6,5 x 12 cm 

Wymiary opakowania:  13 x 13 x 7 cm

 

Wiek:  zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 18 miesiący


 

 

Producent


logo djeco
Djeco to firma zabawkarska z wieloletnią tradycją, założona we Francji w 1954 roku. Od blisko 20 lat koncentruje się na zabawkach edukacyjnych dla dzieci w wieku od 1 do 8 lat, zajmuje się produkcją i dystrybucją puzzli, gier towarzyskich, zestawów kreatywnych, zabawek drewnianych oraz elementów dekoracji wnętrz..
Djeco w swojej ofercie posiada ponad 700 produktów, które służą nie tylko do zabawy, ale również nauki i rozwijania wyobraźni.
Produkty Djeco są eksportowane do ponad 40 krajów na całym świecie, wystawiane są na największych międzynarodowych targach zabawkowych. Można je także spotkać w wielu prestiżowych muzeach :)
Zespół projektantów oraz ilustratorów Djeco pracuje w siedzibie firmy w Paryżu. Firma współpracuje z wieloma znanymi i uznanymi ilustratorami tworzącymi dla młodzieży, dzięki czemu wszystkie produkty marki Djeco posiadają jedną wspólną cechę – najwyższej jakości ilustracje. Zabawki Djeco charakteryzują się żywą kolorystyką, ciekawym wzornictwem oraz własnym, charakterystycznym, dziecięcym stylem.
Wszystkie zabawki Djeco spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.
Więcej na temat firmy i jej produktów na stronie http://www.djeco.com

Opinie(0)

Dodaj swoją opinię