Puzzle "Zwierzęta świata" 100 el. DJECO

3070900074200
0 Opinii Dodaj swoją opinie
Wspaniała zabawa dla miłośników układania puzzli. Bogaty w szczegóły obrazek przedstawiający mapę świata ze zwierzętami żyjącymi na lądzie i w wodzie. szczegóły
  • Dostępność: 1 szt.
  • Wysyłka:24h

74,00 zł

Ostatnie egzemplarze!

Więcej informacji

 

 

Wspaniała zabawa dla miłośników układania puzzli. Bogaty w szczegóły obrazek przedstawiający mapę świata ze zwierzętami żyjącymi na lądzie i w wodzie.

Puzzle Djeco z serii Odkrycie pozwalają rozwijać umiejętności obserwacji i ćwiczyć pamięć wzrokową.

Puzzle wykonane są z grubej, trwałej tektury. Całość zapakowana jest w oryginalne tekturowe pudełko.

  

Zestaw zawiera:

  • puzzle 100 elementów
  • plakat z obrazkiem układanki o wymiarach: 63 cm x 45 cm
  • książeczkę z opisami elementów mapy w 6 wersjach językowych ( angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, belgijski, włoski )

 

Wymiary obrazka:  61 x 38 cm

Wymiary opakowania:  34 x 23 x 5 cm

 Wiek:  zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 lat

Producent


logo djeco
Djeco to firma zabawkarska z wieloletnią tradycją, założona we Francji w 1954 roku. Od blisko 20 lat koncentruje się na zabawkach edukacyjnych dla dzieci w wieku od 1 do 8 lat, zajmuje się produkcją i dystrybucją puzzli, gier towarzyskich, zestawów kreatywnych, zabawek drewnianych oraz elementów dekoracji wnętrz..
Djeco w swojej ofercie posiada ponad 700 produktów, które służą nie tylko do zabawy, ale również nauki i rozwijania wyobraźni.
Produkty Djeco są eksportowane do ponad 40 krajów na całym świecie, wystawiane są na największych międzynarodowych targach zabawkowych. Można je także spotkać w wielu prestiżowych muzeach :)
Zespół projektantów oraz ilustratorów Djeco pracuje w siedzibie firmy w Paryżu. Firma współpracuje z wieloma znanymi i uznanymi ilustratorami tworzącymi dla młodzieży, dzięki czemu wszystkie produkty marki Djeco posiadają jedną wspólną cechę – najwyższej jakości ilustracje. Zabawki Djeco charakteryzują się żywą kolorystyką, ciekawym wzornictwem oraz własnym, charakterystycznym, dziecięcym stylem.
Wszystkie zabawki Djeco spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.
Więcej na temat firmy i jej produktów na stronie http://www.djeco.com

Opinie(0)

Dodaj swoją opinię