Naklejki dekoracyjne "Wiejskie domki" ROOMMATES

034878677606
0 Opinii Dodaj swoją opinie
Naklejki dekoracyjne do wielokrotnego użytku to doskonałe uzupełnienie dziecięcego pokoju. Idealne na każdą czystą, suchą i gładką powierzchnię (np. ściany, meble, okna, ceramikę). szczegóły
  • Dostępność: 1 szt.
  • Wysyłka:24h

84,00 zł

Ostatnie egzemplarze!

Więcej informacji

Naklejki dekoracyjne do wielokrotnego użytku to doskonałe uzupełnienie dziecięcego pokoju. Idealne na każdą czystą, suchą i gładką powierzchnię (np. ściany, meble, okna, ceramikę). Wykonane są z cienkiego elastycznego winylu, wytrzymałego i trwałego, nie zostawiają śladów po odklejeniu.


Starodawne domy, stodoły i kościoły idealne dla miłośników wiejskiej sielanki.


Zestaw zawiera 40 naklejek

Wymiary 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm

Wymiary opakowania:  13 x 27 x 2,5  cm

 

Wiek:  zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 lat

Producent


logo RoomMates

RoomMates to znakomitej jakości naklejki dekoracyjne do wielkrotnego naklejania, którymi w kilka chwil udekorujesz swój DOM, biuro lub mieszkanie. Można je z łatwością nieustannie przenosić i umieszczać w nowych miejscach bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. RoomMates doskonale pomogą Ci ożywić puste, monotonne ściany, w niczym nie ograniczając Twojej wyobraźni. Dekoracje można stosować na każdej gładkiej i czystej powierzchni: ścianach, meblach, oknach, płytkach ceramicznych, lodówkach, laptopach… W szerokiej gamie produktów znajdziesz bezpieczne dekoracje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Dekoracje są testowane według najwyższych standardów bezpieczeństwa i nie zawierają żadnych substancji toksycznych (Certyfikaty CE i EN 71) . Produkowane są w fabryce w mieście York, w Stanach Zjednoczonych.

Więcej na temat produktów na stronie http://roommatesdecor.com/
Opinie(0)

Dodaj swoją opinię

Doll