Zestaw naklejek "Piraci" DJECO - 160 el.

3070900088399
0 Opinii Dodaj swoją opinie
Zestaw 160 szt. kolorowych naklejek z motywem piratów. szczegóły
  • Dostępność: 1 szt.
  • Wysyłka:24h

13,00 zł

Ostatnie egzemplarze!

Więcej informacji

 

       

 

 

Zestaw 160 szt. kolorowych naklejek z motywem piratów.

Można z nich tworzyć kolorowe dekoracje, układać pirackie  opowieści lub przyozdobić nimi zeszyt lub mebelki w dziecięcym pokoju.

  

Zestaw zawiera 4 arkusze z naklejkami - w sumie 160 naklejek

Wymiary opakowania:  22 x 23  cm

 

Wiek:  zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 lat


 

 

Producent


logo djeco
Djeco to firma zabawkarska z wieloletnią tradycją, założona we Francji w 1954 roku. Od blisko 20 lat koncentruje się na zabawkach edukacyjnych dla dzieci w wieku od 1 do 8 lat, zajmuje się produkcją i dystrybucją puzzli, gier towarzyskich, zestawów kreatywnych, zabawek drewnianych oraz elementów dekoracji wnętrz..
Djeco w swojej ofercie posiada ponad 700 produktów, które służą nie tylko do zabawy, ale również nauki i rozwijania wyobraźni.
Produkty Djeco są eksportowane do ponad 40 krajów na całym świecie, wystawiane są na największych międzynarodowych targach zabawkowych. Można je także spotkać w wielu prestiżowych muzeach :)
Zespół projektantów oraz ilustratorów Djeco pracuje w siedzibie firmy w Paryżu. Firma współpracuje z wieloma znanymi i uznanymi ilustratorami tworzącymi dla młodzieży, dzięki czemu wszystkie produkty marki Djeco posiadają jedną wspólną cechę – najwyższej jakości ilustracje. Zabawki Djeco charakteryzują się żywą kolorystyką, ciekawym wzornictwem oraz własnym, charakterystycznym, dziecięcym stylem.
Wszystkie zabawki Djeco spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.
Więcej na temat firmy i jej produktów na stronie http://www.djeco.com

Opinie(0)

Dodaj swoją opinię

Doll