Naklejki metaliczne "Western Style" DJECO

DJ09766
0 Opinii Dodaj swoją opinie
Kolorowe naklejki z metalicznymi elementami. szczegóły
  • Dostępność: 1 szt.
  • Wysyłka:24h

6,00 zł

Ostatnie egzemplarze!

Więcej informacji

 

 

Kolorowe naklejki z metalicznymi elementami, które znakomicie przyozdobią zeszyt, pamiętnik lub mebelki i sprawią dziecku wiele radości. 

  

Zestaw zawiera 1 arkusz z naklejkami


 Wiek:  zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 lat.

Producent


logo djeco
Djeco to firma zabawkarska z wieloletnią tradycją, założona we Francji w 1954 roku. Od blisko 20 lat koncentruje się na zabawkach edukacyjnych dla dzieci w wieku od 1 do 8 lat, zajmuje się produkcją i dystrybucją puzzli, gier towarzyskich, zestawów kreatywnych, zabawek drewnianych oraz elementów dekoracji wnętrz..
Djeco w swojej ofercie posiada ponad 700 produktów, które służą nie tylko do zabawy, ale również nauki i rozwijania wyobraźni.
Produkty Djeco są eksportowane do ponad 40 krajów na całym świecie, wystawiane są na największych międzynarodowych targach zabawkowych. Można je także spotkać w wielu prestiżowych muzeach :)
Zespół projektantów oraz ilustratorów Djeco pracuje w siedzibie firmy w Paryżu. Firma współpracuje z wieloma znanymi i uznanymi ilustratorami tworzącymi dla młodzieży, dzięki czemu wszystkie produkty marki Djeco posiadają jedną wspólną cechę – najwyższej jakości ilustracje. Zabawki Djeco charakteryzują się żywą kolorystyką, ciekawym wzornictwem oraz własnym, charakterystycznym, dziecięcym stylem.
Wszystkie zabawki Djeco spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.
Więcej na temat firmy i jej produktów na stronie http://www.djeco.com

Opinie(0)

Dodaj swoją opinię

Doll