Magnetyczne zwierzątka SCRATCH

5414561810322
0 Opinii Dodaj swoją opinie
Puzzle drewniane dla najmłodszych. Każde zwierzątko składa się z e elementów, magnes ułatwia złożenie zwierzątka. szczegóły
  • Dostępność: 1 szt.
  • Wysyłka:24h

111,00 zł

Ostatnie egzemplarze!

Więcej informacji

 

ScratchDrewniane puzzle dla najmłodszych. W zestawie są trzy zwierzątka - wielbłąd, zyrafa, krokodyl -  do ułożenia, każde składa się z 3 elementów.

Każdy element ma magnes, który ułatwia złożenie zwierzątka

Kiedy zwierzątko jest już złożone, można doczepić kółka i otrzymać zabawkę jeżdżącą.

Pierwsze puzzle, zaprojektowane z myślą o najmłodszych.  Zabawa rozwija zdolności motoryczne, ćwiczy koncentrację i logiczne myślenie.

  

Wymiary pojedynczego zwierzątka:  ok. 11 x 14 x 2 cm

Wymiary opakowania:  20 x 20 x 12 cm

 

Wiek:  zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku powyżej 18 miesięcy

Producent


logo reima
Scratch to belgijska firma oferująca zabawki dla najmłodszych dzieci. Zabawki Scratch to innowacyjne pomysły, nowoczesny design i tematyka, która koncentruje się na rozwoju dziecka.
Wszystkie zabawki są projektowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Zabawki są dostosowane do wieku dziecka, stymulują rozwój różnych umiejętności, m.in.: umiejętności motoryczne, łączenie i dopasowywanie elementów, rozpoznawanie kształtów i kolorów, wspomaganie nauki chodzenia oraz jazdy na rowerku.
Produkty Scratch są wykonane z mocnego i trwałego drewna. Są testowane i zgodne z europejskimi i międzynarodowymi normami jakości. Od projektu do produkcji, bezpieczeństwo zabawek Scratch jest zawsze na pierwszym miejscu.

Opinie(0)

Dodaj swoją opinię