Piramida edukacyjna "Zwierzęta" SCRATCH

5414561810346
0 Opinii Dodaj swoją opinie
Piramidka składajaca się z 10 klocków różnej wielkości, które maluszek może układać jedne na drugie, wkładać jedne w drugie oraz tworzyć z nich różne budowle.  Ma również możliwość takiego ustawienia kostek poziomo, jedna obok drugiej, aby odpowiednio rozmieszczone ilustracje utworzyły spójny obrazek. szczegóły
  • Dostępność: 1 szt.
  • Wysyłka:24h

75,00 zł

Ostatnie egzemplarze!

Więcej informacji

ScratchPiramidka składająca się z 10 klocków różnej wielkości, które maluszek może układać jedne na drugie, wkładać jedne w drugie oraz tworzyć z nich różne budowle. Ma również możliwość takiego ustawienia kostek poziomo, jedna obok drugiej, aby odpowiednio rozmieszczone ilustracje utworzyły spójny obrazek.

Na każdej stronie pudełka namalowana jest inna pomoc edukacyjna: zwierzątka afrykańskie, zwierzątka leśne, cyfry, życie na Antarktydzie.

Kiedy dziecko wyrośnie z zabawki, pudełka mogą służyć do sortowania i przechowywania np.  kolorowych kredek.

  

Zestaw zawiera: 10 klocków

Wymiary produktu: 15 x 15 x 85,5 cm

Wymiary opakowania:  15 x 15 x 15  cm

 

Wiek:  zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku powyżej 12 miesięcy

Producent


logo reima
Scratch to belgijska firma oferująca zabawki dla najmłodszych dzieci. Zabawki Scratch to innowacyjne pomysły, nowoczesny design i tematyka, która koncentruje się na rozwoju dziecka.
Wszystkie zabawki są projektowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Zabawki są dostosowane do wieku dziecka, stymulują rozwój różnych umiejętności, m.in.: umiejętności motoryczne, łączenie i dopasowywanie elementów, rozpoznawanie kształtów i kolorów, wspomaganie nauki chodzenia oraz jazdy na rowerku.
Produkty Scratch są wykonane z mocnego i trwałego drewna. Są testowane i zgodne z europejskimi i międzynarodowymi normami jakości. Od projektu do produkcji, bezpieczeństwo zabawek Scratch jest zawsze na pierwszym miejscu.

Opinie(0)

Dodaj swoją opinię