Klocki Plus-Plus MINI BASIC 100 szt.

5710409100007
0 Opinii Dodaj swoją opinie
Klocki duńskiej firmy Plus-Plus rozwijają dziecięcą wyobraźnię. Charakteryzują się wysoką dokładnością wykonania. Prosty sposób łączenia, daje możliwość budowy zarówno płaskich jak i przestrzennych konstrukcji. Jedynym narzędziem jest dziecięca wyobraźnia. Pomagają rozwijać zdolności manualne i kreatywność u dzieci. szczegóły
  • Dostępność: 1 szt.
  • Wysyłka:24h

36,00 zł

Ostatnie egzemplarze!

Więcej informacji

 

       

 

Klocki duńskiej firmy Plus-Plus rozwijają dziecięcą wyobraźnię. Charakteryzują się wysoką dokładnością wykonania. Prosty sposób łączenia, daje możliwość budowy zarówno płaskich jak i przestrzennych konstrukcji. Jedynym narzędziem jest dziecięca wyobraźnia. Pomagają rozwijać zdolności manualne i kreatywność u dzieci.
 

Plus-Plus to klocki, które Twoje dziecko łatwo złoży i równie szybko rozłoży, aby zbudować coś nowego.

Klocki występują w dwóch rozmiarach (Mini, Midi) oraz trzech wariantach kolorystycznych (Basic, Pastel, Neon)

 

  • Zestaw zawiera 100 sztuk klocków Mini (20 mm) w kolorach podstawowych
  • Wymiary opakowania: 6 x 5 x 18 cm
  • Można łączyć z innymi zestawami


 

 Wiek:  zabawka przeznaczona dla dzieci od 3-go roku życia

Producent


logo plus-plus
Plus-Plus to duński design w czystej postaci.
Produkowane w fabryce pod Kopenhagą klocki to produkt wykonany w najwyższą starannością, uwzględniający najwyższe standardy bezpieczeństwa - niezawierający szkodliwych ftalanów oraz PVC.
Klocki Plus-Plus otrzymały nagrodę w konkursie Najlepszy Produkt Targów KID'S BIZ FAIR 2012 w kategorii zabawka. Otrzymały także wyróżnienie w XI edycji konkursu "Świat przyjazny dziecku" organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka w kwietniu 2013 roku. Klocki zostały nagrodzone w kategorii "Zabawki" (wiek 3-7 i 7-12 lat).
Klocki Plus-Plus zostały Finalistą Ogólnopolskiego Konkursu Dobry Wzór 2013 organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku.
Więcej na temat produktów na stronie http://mokopico.pl/plus-plus/

Dobierz do zestawu
Opinie(0)

Dodaj swoją opinię