CZAS DOSTAWY

 

WYSYŁKA

Czas przygotowania wysyłki wynosi max. 2 dni. W praktyce staramy się żeby zamówiony towar wysyłany był w dniu zaksięgowania płatności na naszym rachunku bankowym lub w dniu złożenia zamówienia z opcją wysyłki pobraniowej. 

Czas dostawy = czas przygotowania do wysyłki + czas transportu

 

Czas transportu w zależności od wybranej formy wysyłki wynosi:

  • Firma kurierska – standardowo przesyłka jest dostarczana w następnym dniu roboczym następującym po dniu nadania paczki.
  • Poczta Polska – przesyłka ekonomiczna – przesyłka jest dostarczana max. w ciągu 3 dni roboczych licząc od dnia nadania paczki.
  • Poczta Polska – przesyłka priorytetowa – przesyłka jest dostarczana max. w ciągu 1 dnia roboczego licząc od dnia nadania paczki.

 

ODBIÓR OSOBISTY

Zamówione przedmioty możecie Państwo odebrać w jednym z naszych sklepów stacjonarnych, płacąc gotówką lub kart płatniczą. Adresy sklepów:

 

Makowa Panienka

Centrum Handlowe Józefosław

Piaseczno, ul. Geodetów 23

tel. 797 954 206

 

Makowa Panienka

Bazarek przy Wąwozowej

Warszawa-Ursynów, ul. Wąwozowa 36 paw. 37

tel. 797 954 207

 

Informację o tym, że Państwa zamówienie jest gotowe do obioru przesyłamy mailem. W przypadku kiedy zmówiony towar jest dostępny w sklepie stacjonarnym, odbiór może nastąpić natychmiast po złożeniu zamówienia. W przeciwnym razie przygotowanie zamówienia do odbioru trwa max. 2 dni. Oferta naszych sklepów stacjonarnych jest zdecydowanie szersza niż sklepu internetowego, podczas odbioru zamówienia jest zatem możliwość dodatkowych zakupów.

 


Doll