ŻYRAFA SOPHIE gryzak naturalny SO' PURE

3056562003208
0 Opinii Dodaj swoją opinie
Naturalny gryzak wykonany z żywicy kauczukowca Hevea So'Pure, idealny dla ząbkujących maluszków. szczegóły
  • Dostępność: 1 szt.
  • Wysyłka:24h

44,00 zł

Ostatnie egzemplarze!

Więcej informacji

Naturalny gryzak wykonany z żywicy kauczukowca Hevea So'Pure, idealny dla ząbkujących maluszków.

Gryzak posiada różną teksturę i kształt smoczka z  główką Żyrafy Sophie, doskonale ukoi ząbkujące dziąsła i zaspokoi odruch ssania.

Eleganckie opakowanie, przewiązanie bawełniną wstążką z uchwytem z bawełnianego sznurka sprawia, ze gryzak stanie się  idealnym prezentem .

 

Gryzak przeznaczony jest dla maluszków już od pierwszego dnia życia.

 

Producent


logo vulli
Firma VULLI S.A. działa od 1946 roku, przez ten czas stała się znana w świecie jako specjalista od zabawek dla niemowląt i dzieci. Produkty VULLI S.A. są obecne we wszystkich sklepach specjalizujących się w produktach dla dzieci, zarówno małych jak i dużych sieciach.
Ponad 250 produktów VULLI S.A. cieszy się wspaniałą reputacją zarówno u klientów jak i autorytetów branży dziecięcej. Ok. 60% wszystkich produktów VULLI S.A. jest wykonywana we Francji w Rumilly w regionie Haute-Savoie.
Sławę firmie przyniosła żyrafka Sophie, niesamowita zabawka, która mimo upływu 50 lat wciąż cieszy się ogromną popularnością wsród rodziców i jest uwielbiana przez dzieci.
Żyrafka wykonana w 100% z naturalnej gumy otrzymywanej z soku drzewa Hevea, malowana wyłącznie farbami spożywczymi. Rozmiar żyrafki z łatwością dopasowuje się do małych rączek, a różne drobne wypustki przyniosą ukojenie obolałym dziąsłom podczas ząbkowania.
Więcej na temat firmy i jej produktów na stronie http://www.vulli.fr

Opinie(0)

Dodaj swoją opinię