Gra "Warcaby" DJECO

3070900052116
0 Opinii Dodaj swoją opinie
Klasyczna gra towarzyska warcaby. szczegóły
  • Dostępność: 2 szt.
  • Wysyłka:24h

64,00 zł

Ostatnie egzemplarze!

Więcej informacji

 

 

 

Klasyczna gra towarzyska warcaby. 

Celem gry jest uniemożliwienie przeciwnikowi wykonania posuniecia poprzez zbicie lub zablokowanie jego pionków.


Wiek:  6 - 99 lat

Liczba graczy:  2

Czas gry:  ok. 15 minut

Producent


logo djeco
Djeco to firma zabawkarska z wieloletnią tradycją, założona we Francji w 1954 roku. Od blisko 20 lat koncentruje się na zabawkach edukacyjnych dla dzieci w wieku od 1 do 8 lat, zajmuje się produkcją i dystrybucją puzzli, gier towarzyskich, zestawów kreatywnych, zabawek drewnianych oraz elementów dekoracji wnętrz..
Djeco w swojej ofercie posiada ponad 700 produktów, które służą nie tylko do zabawy, ale również nauki i rozwijania wyobraźni.
Produkty Djeco są eksportowane do ponad 40 krajów na całym świecie, wystawiane są na największych międzynarodowych targach zabawkowych. Można je także spotkać w wielu prestiżowych muzeach :)
Zespół projektantów oraz ilustratorów Djeco pracuje w siedzibie firmy w Paryżu. Firma współpracuje z wieloma znanymi i uznanymi ilustratorami tworzącymi dla młodzieży, dzięki czemu wszystkie produkty marki Djeco posiadają jedną wspólną cechę – najwyższej jakości ilustracje. Zabawki Djeco charakteryzują się żywą kolorystyką, ciekawym wzornictwem oraz własnym, charakterystycznym, dziecięcym stylem.
Wszystkie zabawki Djeco spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.
Więcej na temat firmy i jej produktów na stronie http://www.djeco.com

Opinie(0)

Dodaj swoją opinię