Puzzle obserwacja " Farma" 35 el. DJECO

3070900075917
0 Opinii Dodaj swoją opinie
Wspaniała zabawa dla miłośników układania puzzli. Bogaty w szczegóły obrazek, składający się z 35 elementów, przedstawiający zwierzątka mieszkające na farmie. Znajdziemy tam m.in. owieczki, kózki, krówki, kaczuszki, gąski, króliczki. szczegóły
  • Dostępność: 1 szt.
  • Wysyłka:24h

62,00 zł

Ostatnie egzemplarze!

Więcej informacji

 

 

Wspaniała zabawa dla miłośników układania puzzli. Bogaty w szczegóły obrazek, składający się z 35 elementów, przedstawiający zwierzatka mieszkające na farmie. Znajdziemy tam m.in. owieczki, kózki, krówki, kaczuszki, gąski, króliczki.


Zabawa puzzlami doskonale wypływa na rozwój cierpliwości, koncentracji oraz logicznego myślenia. Seria "Observation" marki DJECO to puzzle, w których po ułożeniu obrazka, dziecko ma za zadanie odnalezienie elementów z ramki na obrazku. Dzięki temu ćwiczy dodatkowo spostrzegawczość.


Puzzle wykonane są z grubej, trwałej tektury. Całość zapakowana jest w oryginalne tekturowe pudełko.

  

Zestaw zawiera 35 elementów

Wymiary obrazka:  61 x 38 cm

Wymiary opakowania:  34 x 23 x 5 cm

 

Wiek:  zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 lat

Producent


logo djeco
Djeco to firma zabawkarska z wieloletnią tradycją, założona we Francji w 1954 roku. Od blisko 20 lat koncentruje się na zabawkach edukacyjnych dla dzieci w wieku od 1 do 8 lat, zajmuje się produkcją i dystrybucją puzzli, gier towarzyskich, zestawów kreatywnych, zabawek drewnianych oraz elementów dekoracji wnętrz..
Djeco w swojej ofercie posiada ponad 700 produktów, które służą nie tylko do zabawy, ale również nauki i rozwijania wyobraźni.
Produkty Djeco są eksportowane do ponad 40 krajów na całym świecie, wystawiane są na największych międzynarodowych targach zabawkowych. Można je także spotkać w wielu prestiżowych muzeach :)
Zespół projektantów oraz ilustratorów Djeco pracuje w siedzibie firmy w Paryżu. Firma współpracuje z wieloma znanymi i uznanymi ilustratorami tworzącymi dla młodzieży, dzięki czemu wszystkie produkty marki Djeco posiadają jedną wspólną cechę – najwyższej jakości ilustracje. Zabawki Djeco charakteryzują się żywą kolorystyką, ciekawym wzornictwem oraz własnym, charakterystycznym, dziecięcym stylem.
Wszystkie zabawki Djeco spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.
Więcej na temat firmy i jej produktów na stronie http://www.djeco.com

Opinie(0)

Dodaj swoją opinię